Blog:



czwartek, 26 luty 2015 11:18

Zakupy przez Internet

Często można "złowić" internetowe okazje - np. allegro. Sprawdzić opis i korzystną cenę artykułu, który pojawi się w sklepie lub w Internecie. Jak korzystać z takich okazji i nie stać się "ofiarą" wskażemy na naszych zajęciach.
 
Zakupy przez Internet 9 godzin lekcyjnych koszt 150,00 zł dla grupy od 5 do 8 osób.
 
W programie:
 
  • Popularne strony internetowe.
  • Jak z nich korzystać?
  • Porównywanie cen.
  • Jakie istnieją zagrożenia?
  • Jak zamówić przez Internet np. książkę, karmę dla pupila itp.?
Indywidualne zajęcia koszt 50,00 zł za godzinę lekcyjną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie w całości lub w częściach bez zgody właścicieli zabronione. Copyright © CERTYFIKAT, Firma Wielobranżowa 2007